רישום
ברוכים הבאים לפורום קמש
יש לכם שאלה בנושאי רכבים? יודעים לתת פתרון לגולשים המחפשים מענה מהיר? יש לכם נושא מעניין לדיון?
פורום קמש נותן לכם במה לשאול שאלות ולהביע את דעתכם בנושאי תחבורה ורכבים בכלל, תחזוקה ובטיחות בפרט  
התשובות בפורום יינתנו ע"י מנהלי פורומים מקצועיים ומגולשים בעלי ידע.
נא שמרו על שפה נאותה ועל תרבות דיון הולמת.
איגוד המוסכים
 

 

תאונות ותקלות ברכב

על מנת להוסיף הודעות בפורומים השונים יש להרשם ולבצע כניסה למערכת 
אם אינך רשומ/ה אפשר להרשם כאן ,על מנת להכנס למערכת לחץ כאן .

  

כל המידע שאלות ותשובות בנושא תאונות רכב ו תקלות ברכב.
 עורך דין תעבורה . רוני שגיב 03:36 07/09/20

הי חברים!
אני די בטוח שיש כאן גולשים שהיו מעורבים בעבירות תנועה, או אפילו נהגים שהיו מעורבים בהליכים משפטיים בעקבות עבירות או תאונות שנעשו, ואשמח אם תוכלו לעזור. אני מחפש המלצות על עורך דין תעבורה מקצועי. מישהו שיוכל לייצג אותי בהליך משפטי הקשור לתאונה שעברתי. מדובר בנזק שנגרם גם לרכב וגם פציעה לצמיתות שלי ושל אשתי שנגרמה בעקבות האירוע, ואנחנו מעוניינים לתבוע את הפוגע, ולקבל פיצוי כספי על הנזק בהתאם. מחפש מישהו מקצועי שנוכל להתחבר אליו, ומכיר היטב את פסקי הדין בנושא.
תודה!

 תאונות בכביש . רוני שגיב 06:39 03/08/20

הי לכולם!
יש לא מעט מקרים בכביש בהם נגרם נזק בעקבות חוסר תשומת לב של שניה. הצצה קטנה בפלאפון, משחק עם הרדיו או סתם חוסר תשומת לב בעקבות עייפות מצטברת, יכולים להיגמר באסון. אם מצאתם את עצמכם מעורבים באירוע כזה חלילה, לא משנה מה תוצאותיו, חשוב מאוד לקבל סיוע של עורך דין תעבורה מקצועי. זה אולי נראה לכם זניח, אבל עורך דין טוב יכול לסייע לכם בתהמודדות אל מול המערכה המשפטית, ולפעול לטובתכם. מצורך כאן קישור לעוד פרטים למי שזקוק או מעוניין.
בהצלחה!

 דיני תעבורה . רוני שגיב 08:47 14/05/20

שלום לכולם!
האם יש כאן חברים שמנקלעו לעבירה או תאונה? לפני מספר חודשים עצר אותי שוטר על נהיגה במהירות. אכן נהגתי מעל המהירות המותרת, אבל הרגשתי שקיבלתי עונש חמור הרבה יותר ממה שנהוג. מצאתי עורך דין תעבורה מקצועי, שהיה לצידי לאורך הליך התביעה, ובאמת יצאתי זכאי וקיבלתי פיצוי על עוגמת נפש. בלי עורך דין סביר להניח שהייתי צריך לקבל את הגזרה, אפילו שהיתה חמורה בעקבות גחמה של השוטר, כך שהיה חשוב לפנות לסיוע. מצרף כאן קישור למי שמעוניין בעוד פרטים.
בהצלחה!

 עורך דין לתאונה . רני פרץ 02:40 23/04/20

הי לכולם

הרבה פעמים אנחנו שומעים על עבירות תנועה, שחלקם הסתיימו בקנסות ודוחות, וחלקם גרמו לתאונה או נזק ממשי. גם הנהגים הטובים ביותר חוטאים מעט בזמן הנהיגה, עונים לשיחת טלפון או נוהגים על מהירות מופרזת כאשר אנחנו מאחרים למקום כלשהו. אם מצאתם את עצמכם נתפסים על עבירת תנועה כזו או אחרת, או מעורבים בתאונה חלילה ההמלצה היא לפנות לסיוע של עורך דין תעבורה מקצועי. אני מצרף לכם כאן פרטים של עורך דין לתאונה אשקלון, בו אני נעזרתי, וממליץ על השירות שלו בחום.

 החלפת קלאץ' אצל מוסך פרטי . אלעד וולך 02:18 31/03/20

שלום לכולם!

יש כאן לא מעט נהגים בפורום, ואני די בטוח שרבים מכם נוהגים ברכבים קצת ישנים. מי מוצא את עצמו כל כמה חודשים במוסך בעקבות תקלה אחרת ברכב? אין ספק שרכבים ישנים נוטים לפתח תקלות הרבה יותר מרכבים חדשים, והצורך במוסך מקצועי גובר. אני לא צריך לספר לכם כמה קשה למצוא מוסך איכותי ומקצועי, כזה שמתמחה בסוג הרכב שלכם ובתיקון תקלות מקצועי, ושתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות. אני יכול להמליץ לכם בחום על המוסך בו אני מטפל במכונית שלי, כאשר חד משמעית הוא אחד המוסכים הטובם שיצא לי להיתקל בהם. עשיתי שם בשבוע שעבר החלפת קלאץ' אצל מוסך פרטי, וקיבלתי שירות נפלא, ומחירים מצוינים. מניסיון של לא מעט זמן התיקון בתקלות מהיר ואיכותי, והמחירים נוחים. עוד פרטים למי שירצה כאן באתר שלהם.

בהצלחה

 עורך דין תאנות . רוני שגיב 04:18 25/03/20

שלום חברים
אני רוצה להעלות כאן נושא חשוב שנוגע לכל אחד ואחד מאיתנו - תאונות דרכים. בתור נהגים כולנו אמנם נוהגים בזהירות, אבל בהחלט ישנה אפשרות שאנחנו או היקרים לנו נקלע למקרה כזה. פעמים רבות אנחנו מעורבים בתאונה כזו אפילו לא באשמתנו. אני רוצה להציע לכם לשמור לעת הצורך פרטים של עורך דין תעבורה מקצועי וטוב שאני נעזרתי בשירותיו. אני יכול לומר לכם מהניסיון שלי שמדובר בבחור מקצועי, שיודע את העבודה, ושיש לכם על מי לסמוך במידה ותזדקקו. במקרה של תאונה או עבירה לרוב אנחנו חסרי אונים, וטוב שיהיה למי לפנות.
בהצלחה!

 עורך דין תעבורה . אלעד וולך 03:51 29/02/20

הי חברים

אני בטוח שההגים שגולשים כאן בפורום מבינים היטב את החשיבות של נהיגה בטוחה וזהירה, ואני גם די בטוח שרובכם הגדול נוהג על פי הכללים והחוקים. אולם לעיתים אנו נתקלים בעת נהיגה בכבישים בנהגים לא זהירים בלשון המעטה, שנוהגים מהר, בניגוד לחוקי התנועה, ואף עולים שיכורים על הרכב, ולא באמת ניתן לסמוך עליהם. יחד עם זאת, אפילו חוסר תשומת לב, מבט קטן בטלפון, או אפילו ילד שבוכה שמושב האחורי, יכולים להביא לתאונה שתוצאותיה יכולות להיות הרות גורל. אם במקרה נקלעתם לתאונה בעקבות מקרה שכזה, באשמתכם או שלא באשמתכם, לא משנה מה תוצאות התאונה בפועל, אני ממליץ לכם בחום בנוסף לטיפול הרפואי, לקחת את שירותיו של עורך דין תעבורה מומחה ומקצועי, לצרך טיפול משפטי. אני מכיר בחור נהדר, שמתמחה בעבירות תנועה שונות, ומאחוריו הצלחות רבות בעבור הלקוחות שלו.מצרף לכם קישור לכל הפרטים.

בהצלחה ושלא תזדקקו!

 החלפת מצברים עד הבית . אלעד וולך 08:37 28/02/20

שלום לכולם!

ראיתי שעולים כאן דיונים של חברים אשר דיווחו על בעיות שונות ברכב, ובעיקר בעיות הקשורות למצבר של הרכב. גם מי שאין לו כרגע בעיה עם המצבר, גם מי שכן מוצא את עצמו עם מצבר תקול, אני מציע לכם להמשיך ולקרוא את ההמלצה שלי, ולשמור את הפרטים למקרה הצורך. לפני כשבוע הלך לי המצבר לגמרי, כאשר ברוב טיפשותי השארתי את האורות ברכב דולקים במשך כל הלילה, כאשר הגעתי בבוקר המצבר כבר היה גמור. חשבתי שטעימה קטנה תספיק לו, אבל מסתבר שהוא היה תקול כבר קודם, והמקרה הזה רק הרס אותו סופית. בעקבות התקלה הגעתי לשירות של חברה מעולה, אשר מספקת שירות של משלוח מצבר לכל מקום בארץ במקרה של תקלה. החברה מספקת גם אפשרות של החלפת מצברים עד הבית, שהצילו אותי. מדובר בשירות מעולה בעבור אנשים כמוני ללא ידע טכני שרוצים לחסוך הובלה של הרכב למוסך אשר תעלה הרבה יותר. הפרטים בלינ.

בהצלחה!

 נהיגה תחת השפעת אלכוהול . אלעד וולך 06:30 26/01/20

שלום חברים!

אני יוצא מתוך נקודת הנחה שאתם ודאי נהגים טובים על הכביש, פועלים על פי החוקים, הכללים והתמרורים השונים, ובעיקר שומרים על הבטיחות שלכם, של הנוסעים ברכב, ושל הולכי הרגל השונים בדרכים. אם נודה באמת גם אנחנו, הנהגים הכי ישרים על הכביש שותים מידי פעם קצת בירה או יין ביציאה עם חברים, או בחתונה של משפחה או חברים טובים, הרי גם אנחנו רוצים לחגוג מידי פעם. הרבה פעמים אנחנו בטוחים שעובר מספיק זמן מהרגע בו שתינו את המשקה האלכוהולי ועד שאנחנו עולים על הכביש, ושהשפעת האלכוהול כבר מתפוגגת, אבל אם המשטרה תעצור אותנו לבדיקת ינשוף נגלה שהוא כן יראה מידה מסוימת של אלכוהול בדם, ולמעשה נתפסנו על נהיגה תחת השפעת אלכוהול. אם אתם מחפשים מידע בנושא, תוכלו למצוא בלינק המצורף.

 מצבר עד הבית . אלעד וולך 11:30 16/01/20

הי חברים!

לאחרונה אני רואה שיש בפורום המון דיונים של גולשים שמחפשים לקנות מצבר לרכב, ומעט מתלבטים באיזה מצבר כדאי להם לבחור, או איפה כדאי לקנות. הרבה פעמים תקלה של מצבר יכולה להיווצר ללא כל התראה מוקדמת, ולהשאיר אותנו תקועים בלי לכולת להזיז את הרכב. מהניסיון שלי הכי טוב שאתם יכולים לעשות למכונית שלכם הוא לבחור במצבר איכותי כמובן, שנחשב אמין וטוב בשוק, ומשרת את המכונית בצורה מצוינת. יחד עם זאת, אני רוצה להמליץ לכם על שירות מעןלה של משלוח המצבר עד אליכם, כך שאם אתם נתקעים חלילה, תוכלו לקבל שירות משלוח ואפילו התקנה בקלות ובמהירות. כאן תוכלו לקרוא עוד פרטים של שירות והמחיר של מצבר עד הבית, וליצור קשר במידת הצורך.

בהצלחה!

דף 1 מתוך 17ראשון   קודם   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  הבא   אחרון   
   
 
 
     
nadavk

nadavk
shai daniel

shai daniel
איתי

עובד בעסק המשפחתי יחד עם אבי ואחי ,המוסך הוקם בשנת 1973 בראשון לציון ונקרא "דלתא ראשון" נותן שרותים לכל כלי הרכב בפחחות צבע ומכונאות.אני עוסק בצבעות רכב 22 שנים בעל כתב הסמכה בצבע ,בנוסף עברתי השתלמויות מקצועיות בכל תחומי הצבע באנגליה,צרפת,גרמניה,איטליה,ופולין

איתי
גיל ניב

מוסך גיל במודיעין,מוסך כללי-מכונאות,דיאגנוזה,חשמל,מיזוג,מכור לשטח. כ-15 שנים בתחום והיד נטויה

גיל  ניב
יגאל

בית העסק:חטב יגאל שמאות התמחות:רכב פרטי ומסחרי עד 4 טון,ירידת ערך מסחרית מתן שרותי ייעוץ טכני(ראשוני חינם טל' או מייל) ותק:21 שנים מזה כ-11 כעצמאי בוגר קורס בוררים,מתן חוות דעת מומחה

יגאל
נדב קורן

נדב קורן
שימו לב:
על מנת להוסיף הודעה בפורום עליכם להיות משתמשים רשומים במערכת
כניסה למערכת
שם משתמש:
 
סיסמה
 
 

הרשמה
הירשמו לפורום קמש, ההרשמה ללא תשלום פשוטה ומהירה, הפורום מעניק מענה מיידי ומקצועי ע"י חברי איגוד המוסכים בישראל !!

 

התכנים והשירותים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע. 
כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו ללא בדיקה מוקדמת תיעשה אפוא על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים. נא לעיין בתנאי השימוש באתר."