רישום
ברוכים הבאים לפורום קמש
יש לכם שאלה בנושאי רכבים? יודעים לתת פתרון לגולשים המחפשים מענה מהיר? יש לכם נושא מעניין לדיון?
פורום קמש נותן לכם במה לשאול שאלות ולהביע את דעתכם בנושאי תחבורה ורכבים בכלל, תחזוקה ובטיחות בפרט  
התשובות בפורום יינתנו ע"י מנהלי פורומים מקצועיים ומגולשים בעלי ידע.
נא שמרו על שפה נאותה ועל תרבות דיון הולמת.
איגוד המוסכים

פורום רכב קמש

על מנת להוסיף הודעות בפורומים השונים יש להרשם ולבצע כניסה למערכת 
אם אינך רשומ/ה אפשר להרשם כאן ,על מנת להכנס למערכת לחץ כאן .

נהיגה ברכב בזמן פסילה . רני פרץ 04:19 07/07/17

שלום חברים

כולנו בתור נהגים מודעים לסכנות של עבירה על החוק, ויחד עם זאת הרבה מאיתנו מעלימים עין לפעמים, מסמסים בטלפון תוך כדי נהיגה, נוהגים בלי רישיון בתוקף ואפילו ממשיכים לנהוג אחרי פסילה של הרישיון. אם נתפסתם תוך כדי נהיגה ברכב בזמן פסילה, אני ממליץ לכם בחום לפנות לסיוע משפטי של עורך דין מקצועי שיפעל לטובתכם, ויצמצם כמה שניתן את העונש המגיע לכם. פרטים בלינק.

רכב חדש . רני פרץ 06:33 27/03/17

שלום לכל הגולשים

מי מהחברים כאן מעוניין לרכוש רכב חדש ומתלבט איזה רכב לקנות ודרך איזו חברה? אני יכול להמליץ לכם בחום להכנס לקישור המצורף להודעה שלי, ולהתרשם מהחברה ממנה אני הזמנתי כבר 2 רכבים חדשים והייתי מאוד מרוצה מהשירות שלהם ומהמחירים שהם דורשים. הטיפול היה נפלא, הרכב הגיע בזמן, ומאוד נהנתי לעבוד מולם.

בהצלחה!

Re: רכב חדש . טל3 12:23 01/04/17

זוג חברים שלי קנה רכב מעולה דרך קל אוטו, יש שם מבחר גדול ואיכותי

Re: רכב חדש . bbpcoil 03:28 06/07/17
שאלה לי אלייך,
למה שלא תחפש קצת מידע ברשת יוטיוב על הרכב שאתה מעוניין לקנות? בטוח ניתן לראות סרטונים וחוות דעת של אנשים שמחזיקים ברכב מהסוג בו אתה מעוניין.
היום יוטיוב זו פלטרפורמה נהדרת לקבל חוות דעת אמיתית ויזואלית.
 קסדות שטח . רני פרץ 11:42 24/06/17

הי חברים

אני די בטוח שיש כאן גולשים שנוהגים לא רק על רכבים אלא גם על אופנועים. מאחר והבטיחות קודמת לכל אני ממליץ לכם בחום להכנס לקישור שאני מצרף לכם להודעה הזו ולרכוש קסדה מתוך מגוון קסדות שטח איכותיות. אני רכשתי מהחברה הזו את הקסדה שלי, ואני יכול לומר לכם שזו היתה עסקה מצוינת. הקסדה עמידה ובטיחותית מאוד, נוחה לשימוש וגם המחיר היה מצוין.

בהצלחה ושמרו על עצמכם!

מוסך מקצועי . רני פרץ 10:45 09/06/17

הי חברים :)

אני בטוח שגולשים כאן נהגים שנמצאים על הכביש כבר תקופה, ואני עוד יותר בטוח שאני לא צריך לספר לכם כמה לא פשוט למצוא מוסך אמין ואיכותי. אני יכול להמליץ לכם בחום על מוסך נהדר לרכב כבד וגם לרכב רגיל, שמורשה לטיפול במגוון רחב של חברות. חברה איכותיים מאוד, שירותיים ואדיבים, הטיפולים מתבצעים במהירות, והמחירים פצצה. פרטים בלינק.

טיפול לרכב . רני פרץ 01:54 01/06/17

שלום לכולם
אני מניח שגולשם כאן בפורום הרבה נהגים ואני גם מניח שבתור נהגים כאתם יודעים כמה קשה למצוא מוסך אמין ומקצועי שניתן לסמוך עליו. לכן, חשבתי להמליץ לכם על המוסך שלי, שהפך למוסך הבית שלי ואני לא מחליף אותם בשום מוסך אחר. השירות שלהם נפלא בכל פעם שמגיעים, הם נחמדים מאוד ושירותיים מאוד, הטיפול לרכב מהיר, והמחירים טובים. צירפתי קשיור לעוד פרטים.

רכב חדש . רני פרץ 12:21 01/06/17

לאחרונה ראיתי כאן בפורום בקשות של כמה חברה לחברות שמציעות מסלולי מימון שונים לרכב חדש. אני יכול להמליץ בחום על חברה נהדרת ממנה רכשתי את המכונית החדשה שלי, שנתנה ליי כמה אופציות לרכישה, היתה מאוד גמישה וסובלנית, ולבסוף בחרתי את המסלול המתאים לי ביותר. אני מניח שכל אחד יוכל למצוא שם את המסלול שמתאים לו. פרטים נוספים בלינק המצורף להודעה.

טרייד אין בירושלים . רני פרץ 02:44 31/05/17

הי חברה :)

אני מניח שגולשים כאן בפורום חברים אשר מעוניינים לרכוש רכב חדש, ומחפשים טיפים והצעות שונות למימון. אם יש ברכותכם רכב ישן אותו אתם מעוניינים למכור, אני יכול להמליץ לכם בחום לפנות לחברה מצקועית שמציעה מסלולי טרייד אין בירושלים, ומאוד התגמשה איתי לאורך כל התהליך. השירות שלהם נפלא, והמחירים טובים. הוספתי לינק למעוניינים.

בהצלחה!

רכב חדש . רני פרץ 07:25 27/05/17

שלום חברים :)

לפי השם של הפורום אני מניח שיש כאן גולשים שמעוניינים לרכוש רכב חדש, או להחליף את הרכב הישן שלהם באחד חדיש יותר, אבל לא בדיוק יודעים באיזה מסלול לבחור. האם לקחת ליסינג? טרייד אין? מאדם פרטי? מחברה. אני יכול להמליץ לכם בחום על חברה מצוינת שיצא לי לרכוש ממנה כבר פעמיים, שמציעה מסלולים שונים וטובים לרכישה. את כ הפרטים תוכלו למצוא כאן: רכב חדש בירושלים

מפות ערים . רני פרץ 08:01 22/05/17

אני מניח שיש כאן כאלו שנוהגים הרבה על הכביסים וצריכים להגיע ממקום למקום לטובת מכירות, משלוחים ועוד. אתם ודאי נעזרים הרבה בוויז, אבל כידוע גם לוויז יכולות להיות תקלות, ולכן אני ממליץ לכם בחום על אתר חלופי בו תוכלו למצוא מפות ערים מדויקות ומפורטות, ולהגיע בקלות אל היעד. פרטים בלינק.

בהצלחה!

קניית רכב חדש . רני פרץ 06:54 07/05/17

שלום חברים

יש כאן גולשים שמעוניינים לרכוש רכב חדש בקרוב? אני מניח שאתם יודעים שיש לכם מגוון אפשרויות לרכישה, אבל לא כולם בקיאים בכלל האפשרויות השונות. אני מצרף לכם קישור למאמר שיסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על רכישה של רכב חדש, וכל הפרמטרים שאתם צריכים לקחת ובחשבון.

בהצלחה!

דף 2 מתוך 4ראשון   קודם   1  [2]  3  4  הבא   אחרון   

nadavk

nadavk
shai daniel

shai daniel
איתי

עובד בעסק המשפחתי יחד עם אבי ואחי ,המוסך הוקם בשנת 1973 בראשון לציון ונקרא "דלתא ראשון" נותן שרותים לכל כלי הרכב בפחחות צבע ומכונאות.אני עוסק בצבעות רכב 22 שנים בעל כתב הסמכה בצבע ,בנוסף עברתי השתלמויות מקצועיות בכל תחומי הצבע באנגליה,צרפת,גרמניה,איטליה,ופולין

איתי
גיל ניב

מוסך גיל במודיעין,מוסך כללי-מכונאות,דיאגנוזה,חשמל,מיזוג,מכור לשטח. כ-15 שנים בתחום והיד נטויה

גיל  ניב
יגאל

בית העסק:חטב יגאל שמאות התמחות:רכב פרטי ומסחרי עד 4 טון,ירידת ערך מסחרית מתן שרותי ייעוץ טכני(ראשוני חינם טל' או מייל) ותק:21 שנים מזה כ-11 כעצמאי בוגר קורס בוררים,מתן חוות דעת מומחה

יגאל
נדב קורן

נדב קורן
שימו לב:
על מנת להוסיף הודעה בפורום עליכם להיות משתמשים רשומים במערכת
כניסה למערכת
שם משתמש:

סיסמה

הרשמה
הירשמו לפורום קמש, ההרשמה ללא תשלום פשוטה ומהירה, הפורום מעניק מענה מיידי ומקצועי ע"י חברי איגוד המוסכים בישראל !!

התכנים והשירותים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע. 
כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו ללא בדיקה מוקדמת תיעשה אפוא על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים. נא לעיין בתנאי השימוש באתר."