רישום
ברוכים הבאים לפורום קמש
יש לכם שאלה בנושאי רכבים? יודעים לתת פתרון לגולשים המחפשים מענה מהיר? יש לכם נושא מעניין לדיון?
פורום קמש נותן לכם במה לשאול שאלות ולהביע את דעתכם בנושאי תחבורה ורכבים בכלל, תחזוקה ובטיחות בפרט  
התשובות בפורום יינתנו ע"י מנהלי פורומים מקצועיים ומגולשים בעלי ידע.
נא שמרו על שפה נאותה ועל תרבות דיון הולמת.
איגוד המוסכים

פורום רכב קמש

על מנת להוסיף הודעות בפורומים השונים יש להרשם ולבצע כניסה למערכת 
אם אינך רשומ/ה אפשר להרשם כאן ,על מנת להכנס למערכת לחץ כאן .

הסעות ממוגנות ירי . אלעד וולך 02:20 16/11/19

שלום לכולם

אשמח אם יש כאן גולשים שאולי יכולים לעזור. אני מחפש המלצה על חברת שנותנת שירות של הסעות ממוגנות ירי, על מנת שאוכל לעבוד איתה על בסיס קבוע. הרבה פעמים מגיעים אלינו קבוצות של משקיעים או יזמים מחו״ל על מנת לבקר בחברה ולראות את הפעילות השוטפת, והחברה שלי מעוניינת להעניק להם שירות טוב, בין אם זה בלינה, בין אם זה בשהות נעימה, וגם בשירותי הסעות שיעמדו לרשותם. אני מחפש המלצה על חברה שמתמחה במתן שירותי הסעות כאלו מאחר והחברה שלנו ממוקמת באזור קצת בעייתי בטחונית, עם נהגים אדיבים שאפשר לסמוך עליהם, ושירות טוב.

תודה!

מנועים לרכב . אלעד וולך 02:11 13/11/19

שלום חברים

יש כאן גולשים מנוסים שיכולים לתת לי המלצה על מוסך שמתמחה בתיקון או החלפת מנועים לרכב? אני חייב להחליף את המנוע המקרטע ברכב שלי, רגע לפני שהוא שובק חיים, ומחפש המלצה על מוסך מעולה ואיכותי, אשר מתמחה במגוון רחב של טיפולים לרכב ובעיקר במנועים. מעונין כמובן בשירות מהיר וטוב, תיקונים שנעשים במהירות ומחירים נוחים עד כמה שאפשר. מה מוסך הבית שלכם? איפה אתם מתקנים תקלות? איפה לא ירמו אותי במחיר או בתיקון? מחפש רק מקום אמין ומקצועי.

תודה!

כריזה ברכבים . אלעד וולך 01:50 01/11/19

שלום לכולם!

איזה יופי שיש כאן גולשים שמבינים קצת בתחום הרכב ואוכל להתייעץ איתכם בדילמה קטנה. אני מחפש מקום טוב ממנו אוכל לקנות מערכת כריזה לרכב. אנחנו קונים עכשיו כמה רכבים חדשים לחברה, ומאחר ואנחנו עוברים קצת שינויים, אני רצה להקצות כמה רכבים כרכבי ביטחון. העניין הוא שאני לא מכיר חברות שמוכרות ציוד שכזה, ואני לא כל כך יודע אילו אישורים צריך ולמי לפנות לטובת העניין. אשמח מאוד אם תוכלו לתת לי המלצות של חברות שמוכרות ציוד כזה להתקנה ברכבים, ולכוון אותי קצת מאיפה להתחיל. מחפש משהו איכותי ועמיד לטווח רחוק, במחירים טובים כמובן.

תודה!

קניית רכב חדש . אלעד וולך 12:41 30/10/19

הי חברים

מי מהגולשים כאן מעוניין לקנות רכב חדש שישרת אתו, או מעוניין להחליף את הרכב הישן במודל חדיש יותר? ודאי תסכמו איתי שאין כמו החוויה של נהיגה ברכב חדש. הריח המיוחד,הנהיגה החלקה, והביטחון שלא תיווצר לכם תקלה באמצע הדרך. לא לכולם יש את האפשרות הכלכלית לטובת רכישה של רכב חדש, אבל זה לא אומר שלא תוכלו לעשות זאת. במקום להתחייב לחברת ליסינג ולהיות כבולים אליה,תוכלו לפנות לחברה שך מר עמי עופרי ולקבל הלוואה חוץ בנקאית בתנאים נוחים לטובת הרכישה. מצרף לכם כאן קישור לעוד מידע.

בהצלחה

הלוואת . אלעד וולך 12:39 23/10/19

הי לכולם!

האם יש כאן גולשים שמעוניינים לרכוש רכב? לעיתים אנחנו רוצים להתחדש ברכב חדש לטובת עבודה חדשה או הרחבת המשפחה, אבל אין לנו את התזרים המתאים על מנת לבצע את הרכישה. אני יכול להמליץ לכם בחום להכיר שירות של הלוואה עד 30000 ש״ח לכל מטרה, כולל קניית רכב, שמאפשר לכם לקבל הלוואות בסכומים גבוהים ובתנאי החזר וריביות משתלמים ביותר ללא קשר למצבכם בבנק. אני נעזרתי בשירות הזה, ואני יכול לומר לכם שזו היתה החלטה חכמה ביותר לעתיד שלי ולאפשרויות ההשתכרות שנפתחו בפני. פרטים נוספים למעוניינים בלינק.

בהצלחה!

גיר ברכב . אלעד וולך 09:14 15/09/19

שלום לכולם!

אשמח מאוד לעזרה של הגולשים כאן בפורום. אני נוהג ברכב קצת ישן, ומוצא את עצמו כל כמה חודשים במוסך בעקבות תקלה אחרת ברכב. לאחרונה התגלתה אצלי תקלה בגיר, ואני מחפש המלצה על מקום טוב לביצוע השירות וגם מידע על כמה עולה החלפת גיר ברכב. קשה מאוד למצוא מוסך איכותי שמתמחה בתיקון תקלות מקצועי, כזה שניתן לסמוך עליו, ולכן אני זקוק לעזרתכם. אשמח למקום שנותן שירות נפלא, ומחירים מצוינים, תיקון בתקלות מהיר ואיכותי, וואמינות בעיקר. אשמח להפניות.

תודה!

החלפת גיר אוטומטי . אלעד וולך 02:31 21/08/19

שלום לכולם!

אשמח לעזרה של חברים מנוסים כאן בפורום, שמבינים קצת בעולם הרכבים. אני מחפש המלצה על מוסך מקצועי וטוב, שיכול לסייע לי עם החלפת גיר אוטומטי ברכב שלי. אני מעוניין להעביר את הרכב שלי מגיר ידני לגיר אוטומטי, ולשם כך אני זקוק למקום שמתמחה בגירים אוטומטיים לרכבים, ויוכל לבצע בעבורי החלפה חלקה ואיכותית, ובעיקר בטוחה כמובן במחיר טוב. מאחר ואני לא מגיע מתחום הרכב, ולא מבין הרבה ברכבים, אני מעוניין במקום אמין, שניתן לסמוך עליו ועל העבודה שלו, וכמובן במחיר טוב.

תודה לעונים!

רכב חדש מבצעים . אלעד וולך 07:21 03/02/19

הי חברים :)

מי מהגולשים כאן מעוניין לרכוש רכב חדש? מי רוצה להחליף את הרכב הישן שלו בדגם מתקדם יותר? פעמים רבות אין לנו את הסכום המספיק לטובת רכישה של רכב חדש ומתקדם יותר, ולכן אני יכול להמליץ לכם בחום על שיטת טרייד אין לרכישה של מכונית חדשה, שזו לטעמי השיטה הכי נוחה ומשתלמת לקניית רכב היום. מצרף לכם קישור לאתר של חברה נהדרת שעוסקת בביצוע העסקה, שם תוכלו למצוא גם רכב חדש מבצעים, וגם לעשות איתם עסקה שתוכלו לעמוד בה. אני די בטוח שתוכלו למצוא שם את כל המידע על התהליך.

בהצלחה!

Re: רכב חדש מבצעים . naduvi 01:24 17/07/19

שיטת טרייד אין היא אכן שיטה מומלצת. אך אם אין לכם רכב שיעבור את האיזור של חברת הטרייד אין או חברת הליסינג שמציעה לכם טרייד אין - אנו ממליצים לכם למכור את הרכב שלכם לפירוק ולחלקים. כך לפחות תרוויחו על הרכב הישן שלכם

שירותי הסעות vip . אלעד וולך 09:30 29/03/19

שלום לכולם!

האם יש כאן חברים שמחפשים המלצות על שירותי הסעות? יש לכם אורחים מכובדים שמגיעים לאירוח ואתם רוצים לארח אותם בצורה מכובדת? אנחנו בעסק עובדים עם חברת הסעות מצוינת, שמעניקה שירותי הסעות vip, ויש לה ליין הסעות לאנשים חשובים. אני יכול לומר לכם מניסיון איתם שהנהגים שלהם מתנהגים בצורה מכובדת, נוהגים בזהירות יתרה, ונענים לכל הדרישות של הלקוח. הנהגים של החברה איתה אנחנו עובדים דייקנים ונעימי הליכות, והשירות שלהם מצוין, וגם המחירים נוחים מאוד לכיס. צירפתי לינק למי שמעוניין בכל הפרטים.

בהצלחה!

נסיעה בטוחה עם ילד ברכב . אלעד וולך 10:52 28/03/19

שלום לכולם!

אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים שמבינים קצת בבטיחות לרכב, ואשמח מאוד לקבל מכם סיוע. בקרוב עומד להיוולד לנו הבן הראשון, אחרי לא מעט ציפיה, ואנחנו מאוד מתרגשים, אבל גם די הולכים לאיבוד בתוך ההמלצות השונות. הדבר הכי חשוב לנו הוא בטיחות הילד, העניין הוא שאנחנו לא ממש יודעים מה מומלץ, ואיך כדאי להתנהל עם הילד בנסיעות בדרכים. נשמח לשמוע איך לשמור על נסיעה בטוחה עם ילד ברכב, איפה כדאי להציב את הכיסא, באיזה גיל מומלץ להושיב אותו מקדימה, ומתי להעביר אותו לאחור, וגם איך לבחור כיסא בטיחות מומלץ. נשמח לכל טיפ והמלצה בנושא.

תודה!

דף 1 מתוך 3ראשון   קודם   [1]  2  3  הבא   אחרון   

nadavk

nadavk
shai daniel

shai daniel
איתי

עובד בעסק המשפחתי יחד עם אבי ואחי ,המוסך הוקם בשנת 1973 בראשון לציון ונקרא "דלתא ראשון" נותן שרותים לכל כלי הרכב בפחחות צבע ומכונאות.אני עוסק בצבעות רכב 22 שנים בעל כתב הסמכה בצבע ,בנוסף עברתי השתלמויות מקצועיות בכל תחומי הצבע באנגליה,צרפת,גרמניה,איטליה,ופולין

איתי
גיל ניב

מוסך גיל במודיעין,מוסך כללי-מכונאות,דיאגנוזה,חשמל,מיזוג,מכור לשטח. כ-15 שנים בתחום והיד נטויה

גיל  ניב
יגאל

בית העסק:חטב יגאל שמאות התמחות:רכב פרטי ומסחרי עד 4 טון,ירידת ערך מסחרית מתן שרותי ייעוץ טכני(ראשוני חינם טל' או מייל) ותק:21 שנים מזה כ-11 כעצמאי בוגר קורס בוררים,מתן חוות דעת מומחה

יגאל
נדב קורן

נדב קורן
שימו לב:
על מנת להוסיף הודעה בפורום עליכם להיות משתמשים רשומים במערכת
כניסה למערכת
שם משתמש:

סיסמה

הרשמה
הירשמו לפורום קמש, ההרשמה ללא תשלום פשוטה ומהירה, הפורום מעניק מענה מיידי ומקצועי ע"י חברי איגוד המוסכים בישראל !!

התכנים והשירותים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע. 
כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו ללא בדיקה מוקדמת תיעשה אפוא על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים. נא לעיין בתנאי השימוש באתר."