רישום
ברוכים הבאים לפורום קמש
יש לכם שאלה בנושאי רכבים? יודעים לתת פתרון לגולשים המחפשים מענה מהיר? יש לכם נושא מעניין לדיון?
פורום קמש נותן לכם במה לשאול שאלות ולהביע את דעתכם בנושאי תחבורה ורכבים בכלל, תחזוקה ובטיחות בפרט  
התשובות בפורום יינתנו ע"י מנהלי פורומים מקצועיים ומגולשים בעלי ידע.
נא שמרו על שפה נאותה ועל תרבות דיון הולמת.
איגוד המוסכים
 

 

פורום רכב קמש

על מנת להוסיף הודעות בפורומים השונים יש להרשם ולבצע כניסה למערכת 
אם אינך רשומ/ה אפשר להרשם כאן ,על מנת להכנס למערכת לחץ כאן .

  

 עורך דין תעבורה . רוני שגיב 09:50 22/09/20

הי חברים!
בטח כאן יהיו גולשים שיוכלו לעזור. ביום שישי שלפני החג הייתי מעורב בתאונה. מדובר בנהג שחצה את הצומת והמשיך לנסוע באדום מלא כאשר אני כבר הייתי בתוך הצומת עצמה. למזלי נפגעתי רק באופן קל, אבל הרכב הלך טוטאלוס. הנהג ברח, ואין לי נתונים (אולי דרך מצלמות שהיו בצומת), אבל כעת אני מעוניין לתבוע פיצויים, ואין לי מושג איך להתנהל ומול מי. אשמח לקבל המלצה על עורך דין תעבורה מקצועי, שיוכל לסייע ולייעץ במקרה הזה.
תודה לעונים

 עורך דין תעבורה . רוני שגיב 03:36 07/09/20

הי חברים!
אני די בטוח שיש כאן גולשים שהיו מעורבים בעבירות תנועה, או אפילו נהגים שהיו מעורבים בהליכים משפטיים בעקבות עבירות או תאונות שנעשו, ואשמח אם תוכלו לעזור. אני מחפש המלצות על עורך דין תעבורה מקצועי. מישהו שיוכל לייצג אותי בהליך משפטי הקשור לתאונה שעברתי. מדובר בנזק שנגרם גם לרכב וגם פציעה לצמיתות שלי ושל אשתי שנגרמה בעקבות האירוע, ואנחנו מעוניינים לתבוע את הפוגע, ולקבל פיצוי כספי על הנזק בהתאם. מחפש מישהו מקצועי שנוכל להתחבר אליו, ומכיר היטב את פסקי הדין בנושא.
תודה!

 תאונות בכביש . רוני שגיב 06:39 03/08/20

הי לכולם!
יש לא מעט מקרים בכביש בהם נגרם נזק בעקבות חוסר תשומת לב של שניה. הצצה קטנה בפלאפון, משחק עם הרדיו או סתם חוסר תשומת לב בעקבות עייפות מצטברת, יכולים להיגמר באסון. אם מצאתם את עצמכם מעורבים באירוע כזה חלילה, לא משנה מה תוצאותיו, חשוב מאוד לקבל סיוע של עורך דין תעבורה מקצועי. זה אולי נראה לכם זניח, אבל עורך דין טוב יכול לסייע לכם בתהמודדות אל מול המערכה המשפטית, ולפעול לטובתכם. מצורך כאן קישור לעוד פרטים למי שזקוק או מעוניין.
בהצלחה!

 ביטוח משאית קלה . רוני שגיב 05:49 02/07/20

שלום חברה!
היום אני כאן על מנת להתייעץ עם אנשי המקצוע בתחום הרכב, או עם גולשים אשר נוהגים על רכבים כבדים, ויכולים לעזור מניסיון. אני מתכנן לקנות משאית קטנה יחסית לטובת ביצוע שליחויות והובלות קטנות. לפי מה שהבנתי פוליסת ביטוח משאית קלה היא קצת שונה מביטוח של רכב פרייבט רגיל, וכאן אשמח לעזרה. מה עלי לבדוק לפני שאני מחליט על חברת ביטוח? אילו פרטים חשוב שהפוליסה תכסה? מה הסכומים פחות או יותר של ביטוחים כאלו? אשמח לכל פרט שיעזור.
תודה!

 ביטוח משאית . רוני שגיב 01:32 19/06/20

שלום חברה
מי מהגולשים כאן נוהג על משאית? מי מעוניין לרכוש משאית קטנה יחסית לטובת שליחויות והובלות? בין אם אתם עובדים בתעשייה או אופן עצמאי, אם אתם מחזיקים משאית, אתם ודאי רוצים לדעת שהיא מבוטחת כמו שצריך, לכל מקרה שלא יהיה. ישנם לא מעו חברות שמבטחות משאיות בשוק, אבל לא כל החברות יתנו לכם את פוליסת הביטוח המקיפה ביותר. בקישור שאני מצרף לכם כאן, תוכלו למצוא פרטים על ביטוח משאית קלה בצורה מקיפה, שכוללת את הנזקים העיקריים, ובמחיר נוח לכיס.
בהצלחה!

 ביטוח רכב שטח . רוני שגיב 03:05 01/03/20

שלום לכולם!
לפי הדיונים שעולים כאן בפורום אני די בטוח שיש כאן לא מעט גולשים שנוהגים בג׳יפים ורכבי שטח, וגם לא מעט חברים שמעוניינים לקנות רכב כזה. אני לא בטוח אם אתם יודעים, אבל רכבים מהסוג הזה מצריכים ביטוח קצת שונה מביטוח של רכ ב סטנדרטי. מאחר ומדובר ברכב מאסיבי, שחלקי החליוף שלו יקרים, ומיועד גם לנסיע על שטח ולא רק בכביש, פוליסת הביטוח שלו תהיה יותר מקיפה, וכך תוכלו להיות בטוחים שאתם מוגנים מכל הבחינות ולכל מקרה שלא יהיה. בקישור המצורף תוכלו למצוא פרטים על ביטוח רכב שטח מקיף במחיר מצוין.
בהצלחה!

   Re: ביטוח רכב שטח . talgad100 03:25 15/06/20

גיפים לרוב יצטרכו ביטוח יותר יקר

כאשר עושים ביטוח ג'יפ

צריך להקפיד על יותר תרחישים מרכב רגיל כי

ביטוח מסוג זה יכסה מגוון רחב של תרחישים אשר סבירותם גבוהה ברכב שטח

 דיני תעבורה . רוני שגיב 08:47 14/05/20

שלום לכולם!
האם יש כאן חברים שמנקלעו לעבירה או תאונה? לפני מספר חודשים עצר אותי שוטר על נהיגה במהירות. אכן נהגתי מעל המהירות המותרת, אבל הרגשתי שקיבלתי עונש חמור הרבה יותר ממה שנהוג. מצאתי עורך דין תעבורה מקצועי, שהיה לצידי לאורך הליך התביעה, ובאמת יצאתי זכאי וקיבלתי פיצוי על עוגמת נפש. בלי עורך דין סביר להניח שהייתי צריך לקבל את הגזרה, אפילו שהיתה חמורה בעקבות גחמה של השוטר, כך שהיה חשוב לפנות לסיוע. מצרף כאן קישור למי שמעוניין בעוד פרטים.
בהצלחה!

 עורך דין תאנות . רוני שגיב 04:18 25/03/20

שלום חברים
אני רוצה להעלות כאן נושא חשוב שנוגע לכל אחד ואחד מאיתנו - תאונות דרכים. בתור נהגים כולנו אמנם נוהגים בזהירות, אבל בהחלט ישנה אפשרות שאנחנו או היקרים לנו נקלע למקרה כזה. פעמים רבות אנחנו מעורבים בתאונה כזו אפילו לא באשמתנו. אני רוצה להציע לכם לשמור לעת הצורך פרטים של עורך דין תעבורה מקצועי וטוב שאני נעזרתי בשירותיו. אני יכול לומר לכם מהניסיון שלי שמדובר בבחור מקצועי, שיודע את העבודה, ושיש לכם על מי לסמוך במידה ותזדקקו. במקרה של תאונה או עבירה לרוב אנחנו חסרי אונים, וטוב שיהיה למי לפנות.
בהצלחה!

 תעבורה . רוני שגיב 04:48 01/03/20

שלום לכולם
אני די בטוח שכולכם כאן נוהגים על פי הכללים, אבל לעיתים ישנם מצבים בהם אנו מבצעים עבירות קטנות בכביש, ומקווים שלא ניתפס. נהיגה עם קצת אלכוהול אחרי בילוי או אירוע, או נהיגה תוך כדי שליחת הודעת טקסט, ועוד עבירות קטנות שאם נודה על האמת, כולם מבצעים אותן בדרך כזו או אחרת. מה שאנחנו לא תמיד זוכרים באותו הרגע, שעבירות קטנות יכולות להיות בעלות השלכות גדולות מאוד, והאכיפה במקרים כאלו היא חמורה ובצדק. אם נתפסתם בגין עבירת תנועה אני יכול להמליץ לכם על עורך דין תעבורה מקצועי, שיכול לסייע לכם ולייצג אתכם בהליך המשפטי והמשטרתי. פרטים תוכלו למצוא בלינק המצורף.
בהצלחה!

 חילוץ ג'יפ . רוני שגיב 10:00 26/11/19

הי לכולם!
היום אני כאן עם המלצה בעבור כל אלו שנוהגים על ג׳יפים, מציע לכם להמשיך ולקרוא, זה יכול להות לכם רלוונטי ביום מן הימים. לפני כמה ימים נתקעתי עם הג׳יפ שלי, וחיפשתי חברה שמתמחה בתהליך חילוץ ג’יפ, שמצריך גרר אינטנסיבי ושירות מותאם למכוניות מן הסוג הזה. הגעתי לחברה מעולה, שהעמידה לרשותי שירותי חילוץ מהירים, שירות מעל ומעבר למצופה והכל במחיר ממש מפתיע. מצרף לכם כאן קישור עם פרטים על השירות, מציע לכם לגזור ולשמור למקרה הצורך.

https://www.bardlas.co.il/%D7%97%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%A5-4x4/

דף 1 מתוך 1ראשון   קודם   [1]  הבא   אחרון   
   
 
 
     
nadavk

nadavk
shai daniel

shai daniel
איתי

עובד בעסק המשפחתי יחד עם אבי ואחי ,המוסך הוקם בשנת 1973 בראשון לציון ונקרא "דלתא ראשון" נותן שרותים לכל כלי הרכב בפחחות צבע ומכונאות.אני עוסק בצבעות רכב 22 שנים בעל כתב הסמכה בצבע ,בנוסף עברתי השתלמויות מקצועיות בכל תחומי הצבע באנגליה,צרפת,גרמניה,איטליה,ופולין

איתי
גיל ניב

מוסך גיל במודיעין,מוסך כללי-מכונאות,דיאגנוזה,חשמל,מיזוג,מכור לשטח. כ-15 שנים בתחום והיד נטויה

גיל  ניב
יגאל

בית העסק:חטב יגאל שמאות התמחות:רכב פרטי ומסחרי עד 4 טון,ירידת ערך מסחרית מתן שרותי ייעוץ טכני(ראשוני חינם טל' או מייל) ותק:21 שנים מזה כ-11 כעצמאי בוגר קורס בוררים,מתן חוות דעת מומחה

יגאל
נדב קורן

נדב קורן
שימו לב:
על מנת להוסיף הודעה בפורום עליכם להיות משתמשים רשומים במערכת
כניסה למערכת
שם משתמש:
 
סיסמה
 
 

הרשמה
הירשמו לפורום קמש, ההרשמה ללא תשלום פשוטה ומהירה, הפורום מעניק מענה מיידי ומקצועי ע"י חברי איגוד המוסכים בישראל !!

 

התכנים והשירותים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע. 
כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו ללא בדיקה מוקדמת תיעשה אפוא על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים. נא לעיין בתנאי השימוש באתר."