רישום
ברוכים הבאים לפורום קמש
יש לכם שאלה בנושאי רכבים? יודעים לתת פתרון לגולשים המחפשים מענה מהיר? יש לכם נושא מעניין לדיון?
פורום קמש נותן לכם במה לשאול שאלות ולהביע את דעתכם בנושאי תחבורה ורכבים בכלל, תחזוקה ובטיחות בפרט  
התשובות בפורום יינתנו ע"י מנהלי פורומים מקצועיים ומגולשים בעלי ידע.
נא שמרו על שפה נאותה ועל תרבות דיון הולמת.
איגוד המוסכים

פורום רכב קמש

על מנת להוסיף הודעות בפורומים השונים יש להרשם ולבצע כניסה למערכת 
אם אינך רשומ/ה אפשר להרשם כאן ,על מנת להכנס למערכת לחץ כאן .

מצבר לרכב עד הבית . רני פרץ 06:03 02/12/17

שלום לכולם

האם יש כאן גולשים שיש להם תקלה במצבר וזקוקים למצבר חדר לרכב? אני יכול להמליץ לכם בחום על שירות נוח ונהדר של מצבר לרכב עד הבית, כך תוכלו לקבל שירות נפלא ומקצועי, לתקן את הרכב שלכם, ולהחזיר אותו לשימוש בלי לגשת למוסך. פרטים תמצאו בלינק שצירפתי.

כי גם לנכים מגיע . רני פרץ 02:42 04/11/17

הי חברים

האם יש כאן גולשים שהפכו להיות נכים או נכים חלקים באמצע החיים בעקבות תאונה או מחלה, ונלחמים אל מול הבירוקרטיה של הביטוח הלאומי בכל מה שקשור לענייני רכב? אני ממליץ לכם להכנס לקישור שאני מצרף להודעה שלי, שם תוכלו למצוא המון מידע על תוי חניה, רכבים לנכים, זכאויות ועוד, כי גם לנכים מגיע.

נתקעת? . רני פרץ 02:06 04/11/17

הי לכולם

למי מאיתנו זה לא קרה, שנתקענו באמצע שום מקום עם הרכב ולא ידענו מה לעשות? למוסך ראשון יש שירות בשם נתקעת? השירות הוא שירות דרך בו מגיע אליכם מוסך נייד קטן, ומסייע לכם לחלץ את הרכב ולטפל בו. לא עוד חוסר אונים, פרטים נוספים על השירות תמצאו בלינק המצורף.

תו נכה טלפון לבירורים . רני פרץ 11:56 03/11/17

שלום לכולם

האם יש כאן נהגים שהפכו נכים או נכים חלקית בעקבות מחלה או תאונה? חשוב מאוד שתדאגו להוציא תו נכה לטובת האפשרות לחנות קרוב ובחניות גדולות ונוחות. אני מצרף לכם כאן לינק להמון מידע על התהליך ועל אחוזי הנכות הנדרשים, וגם תו נכה טלפון לבירורים.

בהצלחה!

יבוא אישי רכב . רני פרץ 11:41 30/10/17

הי חברים :)

מי כאן מעוניין להתחדש ברכב חדש? למי בא לנהוג על רכב שאין לאף אחד על הכביש כאן בארץ, או לנסוע ברכב יוקרה מחו״ל? אני ממליץ לכם בחום להכנס ללינק שאני מצרף לכם, שם תוכלו למצוא המון מידע על יבוא רכבים אישי. הנה הפרטים: יבוא אישי רכב.

מכפילי חניה . רני פרץ 11:10 30/10/17

שלום חברים

האם יש כאן בעלי חניונים בערים צפופות שמחפשים פיתרון יעיל להגדלת מקומות החניה מבלי להגדיל את שטח החניון? אני יכול להמליץ לכם בחום לרכוש מכפילי חניה, שהם מעין מנופים קטנים כאלו שמאפשרים להחנות רכבים אחד מעל השני, וכך להכפיל את מקומות החניה אשר עומדים לרשותכם. פרטים בקישור שצירפתי.

המלצה על עורך דין מקצועי . רני פרץ 01:07 20/10/17

שלום חברים

לא אחת אנחנו שומעים על מקרים של עבירות תנועה או תאונות שהיו מעורבים בהם אנשים. לעיתים יש צורך בעירוב בית המשפט על מנת להכריע מי אשם, ומה מידת הנזק שנגרם שעליו מגיע הפיצוי. אם נקלעתם למצב שכזה אני יכול להמליץ לכם בחום על עורך דין מקצועי לענייני תעבורה, שעשה עבודה נפלאה בהליך המשפטי בו הייתי מעורב. הנה הקישור לאתר שלו:

http://www.anikin-law.co.il/

קסדה נפתחת . רני פרץ 08:37 19/10/17

הי חברים

האם יש כאן גולשים שנוהגים על אופנועים? אני מניח שכולכם מכירים היטב בחשיבות של שמירה על בטחון בזמן הנסיעה בכבישים. אני יכול להמליץ לכם בחום לרכוש קסדה נפתחת נעימה ונוחה לשימוש, שתגן עליכם בפני תאונה חלילה, ותעלה לכם מחיר מצוין. מצרף לכם לינק לפרטים נוספים.

עורך דין תעבורה במרכז . רני פרץ 07:24 17/10/17

שלום חברים

נתקלתם במקרה של תאונת דרכים, הייתם מעורבים באירוע כלשהו בכביש? בין אם מדובר באשמה שלכם או לא, אני ממליץ לכם לפנות לסיוע של עורך דין תעבורה במרכז, בחור מקצועי ותותח בתחומו, שיעשה הכל על מנת שתקבלו את הפיצוי המגיע לכם בעקבות התאונה, או ינסה להפחית בעונש המגיע לכם. מצרף לכם לינק לאתר שלו.

בהצלחה!

מוסך מורשה פולקסווגן . רני פרץ 01:06 17/10/17

הי חברים

האם יש כאן גולשים שנוהגים ברכבים של פלקסווגן? אני רוצה להמליץ לכם בחום על מוסך מורשה פולקסווגן מעולה, שאצלו אני מטפל ברכב שלי באופן קבוע, והשירות שלהם פשוט נפלא. הטיפול בתקלות מהיר ומקצועי והמחירים נהדרים. מצרף לכם קישור להודעה לעוד פרטים.

דף 1 מתוך 6ראשון   קודם   [1]  2  3  4  5  6  הבא   אחרון   

nadavk

nadavk
shai daniel

shai daniel
איתי

עובד בעסק המשפחתי יחד עם אבי ואחי ,המוסך הוקם בשנת 1973 בראשון לציון ונקרא "דלתא ראשון" נותן שרותים לכל כלי הרכב בפחחות צבע ומכונאות.אני עוסק בצבעות רכב 22 שנים בעל כתב הסמכה בצבע ,בנוסף עברתי השתלמויות מקצועיות בכל תחומי הצבע באנגליה,צרפת,גרמניה,איטליה,ופולין

איתי
גיל ניב

מוסך גיל במודיעין,מוסך כללי-מכונאות,דיאגנוזה,חשמל,מיזוג,מכור לשטח. כ-15 שנים בתחום והיד נטויה

גיל  ניב
יגאל

בית העסק:חטב יגאל שמאות התמחות:רכב פרטי ומסחרי עד 4 טון,ירידת ערך מסחרית מתן שרותי ייעוץ טכני(ראשוני חינם טל' או מייל) ותק:21 שנים מזה כ-11 כעצמאי בוגר קורס בוררים,מתן חוות דעת מומחה

יגאל
נדב קורן

נדב קורן
שימו לב:
על מנת להוסיף הודעה בפורום עליכם להיות משתמשים רשומים במערכת
כניסה למערכת
שם משתמש:

סיסמה

הרשמה
הירשמו לפורום קמש, ההרשמה ללא תשלום פשוטה ומהירה, הפורום מעניק מענה מיידי ומקצועי ע"י חברי איגוד המוסכים בישראל !!

התכנים והשירותים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע. 
כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו ללא בדיקה מוקדמת תיעשה אפוא על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים. נא לעיין בתנאי השימוש באתר."