רישום
ברוכים הבאים לפורום קמש
יש לכם שאלה בנושאי רכבים? יודעים לתת פתרון לגולשים המחפשים מענה מהיר? יש לכם נושא מעניין לדיון?
פורום קמש נותן לכם במה לשאול שאלות ולהביע את דעתכם בנושאי תחבורה ורכבים בכלל, תחזוקה ובטיחות בפרט  
התשובות בפורום יינתנו ע"י מנהלי פורומים מקצועיים ומגולשים בעלי ידע.
נא שמרו על שפה נאותה ועל תרבות דיון הולמת.
איגוד המוסכים

פורום רכב קמש

על מנת להוסיף הודעות בפורומים השונים יש להרשם ולבצע כניסה למערכת 
אם אינך רשומ/ה אפשר להרשם כאן ,על מנת להכנס למערכת לחץ כאן .

קסדה . רני פרץ 05:58 19/03/17

שלום חברים

יש כאן גולשים שנוהגים על אופנוע? רכשתם אופנוע חדש לא מזמן? מעוניינים לרכוש קסדה חדשה, או להחליף את הישנה? אני יכול להמליץ לכם על קסדה נפתחת איכותית ועמידה. הקסדה נוחה מאוד לשימוש, ומתאימה גם לרכיבה על טרקטורון. ממליץ לכם בחום להכנס לקישור ולהתרשם מהמגוון המוצע.

בהצלחה!

יבוא רכב אישי . רני פרץ 12:27 18/03/17

שלום חברים

יש כאן גולשים שמעוניינים לרכוש רכב מיוחד, ולהשקיע בו. בא לכם לנהוג ברכב נדיר שרק מעטים נוהגים בו? אני יכול להמליץ לכם בחום על חברה נהדרת שעוסקת ביבוא אישי רכב, ויכולה להגשים לכם חלומות. אם יש לכם את התקציב, פנו עוד היום דרך הלינק, ותתחילו ליהנות מהרכב שלכם.

מנעולן בבאר שבע מומלץ . רוני שגיב 04:12 11/11/16

שלום חברים :)

לעיתים לא פשוט למצוא בעל מקצוע איכותי, מקצועי, אחד שיהיה זמין לקריאות בכל העת, ויגיב מהר לתקלה.

אני רוצה להמליץ לכם על מנעולן בבאר שבע מקצועי, אמין ויודע מה שהוא עושה. ממליץ לכם להכנס ללינק ולשמור את הפרטים למקרה הצורך.

בהצלחה!

Re: מנעולן בבאר שבע מומלץ . רני פרץ 03:31 21/02/17

הי :)

תודה לך על ההמלצה! אם יש כאן תושבי תל אביב והסביבה אצטרף לשרשור ואמליץ על מנעולן מקצועי ואמין. שירות שכפול מפתחות של כל סוגי הרכבים,פריצה לרכבים, החלפת מנעולים וטיפול בתקלות בזמן אמת. מחירים נוחים , זמינות והרבה רצון טוב לעזור. פרטים תוכלו למצוא כאן: מנעולן תל אביב

שיכפול מפתחות לרכב . רני פרץ 01:37 21/02/17

שלום חברים :)

לרוב כולנו דוחים את הפעולה של שיכפול מפתחות לרכב. אנחנו מסתדרים עם זוג אחד וזוג ספייר שקיבלנו מהחברה עד שקורית תקלה רצינית, ואנחנו מבינים את החשיבות של העניין. אני אוהב להחזיק כמה צרורות של מפתחות בכמה מקומות, למקרה ונעלתי את המפתח או שכחתי אותו במקומות שונים.

פתרונות חניה . רני פרץ 03:41 08/02/17

שלום חברים

נתקלתם פעם במכפילי חניה? אלו סוג מיוחד של מנופים, שניתן להתקים בתוך מקום חניה מסודר, ולאפשר לשני רכבים לחנות אחד מעל השני על גבי מקום חניה אחד. אני חושב שמדובר בפתרונות חניה נהדרים, ומקווה שהרבה ערים ישכילו להתקין מנופים שכאלו לטובת נוחות התושבים.

נהיגה תחת השפעת אלכוהול . רני פרץ 03:07 29/01/17

שלום חברים

לעיתים אנו נקלעים למצבים לא נעימים של תאונות דרכים, באשמתנו או שלא. אם נקלעתם בטעות למצב של תאונה בעקבות נהיגה בשכרות, אני ממליץ לכם בחום לא להסתבך עם הבירוקרטיה המשפטית ועם החוק

ולקבל סיוע משפטי על ידי עורך דין מוסמך, מומחה לנהיגה תחת השפעת אלכוהול

בהצלחה!

רישיון למשא כבד . רני פרץ 08:59 12/01/17

שלום לכולם

יש כאן גולשים שמעוניינים להוציא רישיון לרכב משא כבד?. או כאלו שזקוקים לרישיון על משאית בעקבות תפקיד בעבודה, או תפקיד שהם רוצים להתקבל אליו? אני ממליץ לכם בחום על הקורס הנהדר שאני עשיתי, שהעניק לי בסופו את הרישיון המיוחל. פרטים כאן: רישיון למשאית מעל 12 טון

קורס מנעולן מקצועי . רני פרץ 06:52 03/01/17

הי חברים

אני מניח שגולשים פה חברים שמתעניינים בעולם הרכבים. אלו מכם אשר מעוניינים גם להרוויח מקצוע מהאהבה הזו מוזמנים להכנס ללינק המצורף ולהתרשם מקורס מנעולן מקצועי, שיכול להקנות לכם בסופו מקצוע מבוקש.

בהצלחה!

שואב אבק לרכב . רני פרץ 01:22 23/12/16

הי חברים

איך אתם שומרים על נקיון הרכב? באמצעות מקומות מסודרים לשטיפת רכבים? אני ממליץ לכם על מכונת שטיפה מיוחדת, בעלת שואב אבק מיוחד לרכב. כך תוכלו לשלוט על זמן הניקוי, ולעשות זאת בקלות בעצמכם. פרטים בלינק למעוניינים.

חשמלאי רכב נייד . רני פרץ 05:46 20/12/16

שלום חברים

אני רוצה לצרף לכם המלצה חמה על חשמלאי רכב נייד מקצועי ואמין. לפני כמה שבועות נתקעתי עם הרכב, והזמנתי אותו לטיפול בבעיה. הוא הגיע למקום במהירות, וטיפל בתקלה בצורה איכותית וטובה. ממליץ בחום לשמור את המספר שלו למקרה הצורך. פרטים בלינק המצורף.

דף 1 מתוך 2ראשון   קודם   [1]  2  הבא   אחרון   

nadavk

nadavk
shai daniel

shai daniel
איתי

עובד בעסק המשפחתי יחד עם אבי ואחי ,המוסך הוקם בשנת 1973 בראשון לציון ונקרא "דלתא ראשון" נותן שרותים לכל כלי הרכב בפחחות צבע ומכונאות.אני עוסק בצבעות רכב 22 שנים בעל כתב הסמכה בצבע ,בנוסף עברתי השתלמויות מקצועיות בכל תחומי הצבע באנגליה,צרפת,גרמניה,איטליה,ופולין

איתי
גיל ניב

מוסך גיל במודיעין,מוסך כללי-מכונאות,דיאגנוזה,חשמל,מיזוג,מכור לשטח. כ-15 שנים בתחום והיד נטויה

גיל  ניב
יגאל

בית העסק:חטב יגאל שמאות התמחות:רכב פרטי ומסחרי עד 4 טון,ירידת ערך מסחרית מתן שרותי ייעוץ טכני(ראשוני חינם טל' או מייל) ותק:21 שנים מזה כ-11 כעצמאי בוגר קורס בוררים,מתן חוות דעת מומחה

יגאל
נדב קורן

נדב קורן
שימו לב:
על מנת להוסיף הודעה בפורום עליכם להיות משתמשים רשומים במערכת
כניסה למערכת
שם משתמש:

סיסמה

הרשמה
הירשמו לפורום קמש, ההרשמה ללא תשלום פשוטה ומהירה, הפורום מעניק מענה מיידי ומקצועי ע"י חברי איגוד המוסכים בישראל !!

התכנים והשירותים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע. 
כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו ללא בדיקה מוקדמת תיעשה אפוא על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים. נא לעיין בתנאי השימוש באתר."